Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tudtam kezelni otthon az...

Ha tudtam kezelni otthon az aranyeret, és csak néha kellemetlen, akkor el kell mennem orvoshoz vagy nem fontos?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után lehet rosszabbodni fog, ami meg a legfontosabb, hogy nem fog elmúlni soha. Én hónapok óta őrizgetem, hol bent hol kint. Vannak tök semleges meg rossz periódusok. Oda kell figyelni az életmódodra hogy rostosat egyél(könnyebb székelés), és ne üldögélj sokat meg ne fázz fel. Egyébként ha egyszer kialakult el örökre nem tűnik max stagnál, ezért innentől jobban kell vigyázni. Ha nem nagyon rossz meg nem gyullad be, nem trombotizál stb akkor el lehet lenni vele.
2023. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy néha kellemetlen? Szerintem ha otthoni kezelés után hetekig is kellemetlen marad, akkor menj el orvoshoz. Párom is otthon kezelte, de 1-2 hét után visszahúzódott, és azóta semmi problémája vele. Vagyis neki azóta nincs ott semmi.
2023. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak kisgyerekként volt, azóta sok idő eltelt most jött ki három hete. Egy hétig volt rossz, utána visszament. Most is picit mintha nyomna(de nem fáj), amikor keményebb, meg erősen törlöm.
2023. márc. 17. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Most is csak picit nyom(nem fáj), amikor keményebb, vagy erősebben törlöm meg. * Bocsi a fogalmazásért.:/
2023. márc. 17. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hiszem, hogy csak akkor kell elmenni, ha kenőccsel, kúppal nem tudod kikezelni mondjuk egy héten belül. Amúgy meg csak figyelni kell, hogy ne kelljen mindig erőlködni.
2023. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.:)
2023. márc. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!