Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az,hogy egy valaki ideggyengek...

Az,hogy egy valaki ideggyengeként és betegen sérülten születik annak mi lehet az oka, okai!?

Figyelt kérdés
Nagyon gyötör a meleg érdeklődésem és, hogy szinte egyáltalán nem tudtam boldogulni az életemben egyedül

2023. márc. 19. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Miből veszed hogy ez veled született adottság? Orvos monta?
2023. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én szerintem az agyi hibás működési zavarok és a sérült gének tehetnek róla

Egyfajta idegrendszeri fejlődési zavar

2023. márc. 19. 16:27
 3/7 anonim válasza:
Szerited oké, de ezt mire alapozod? A lelki problémáid, önképed, stb. sokkal valószínűbb, hogy kialakultak, veled együtt fejlődtek, minthogy született mentális defektus legyen.
2023. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, ha édesanyád valamilyen szerhasználó, gyógyszer vagy alkoholfüggő volt, vagy dohányzás is okozhat ilyen károkat a magzat fejlődésében, ami később tovább-és tovább mutálódik.
2023. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az orvostudomány még nem tud megmagyarázni minden jelenséget. Az érzelmi érzékenység is ilyen. Sokszor azonban, ha valaki alaposan utána keres a felmenői rokonságánál, akkor sok érdekességre bukkanhat, ami sokszor nem is volt téma a családban vagy elsiklottak felette.
2023. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hűha mint pl!?

Mire gondolsz!?

2023. márc. 19. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A melegség tanult aberráció. Gyógyítható.
2023. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!