Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákom lenne?

Tüdőrákom lenne?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem hogy eléggé hipochonder vagyok sajnos.

Nos vagy 3 hónapja van egy fura érzés a tüdőmben és a gégémben. Amikor mély levegőt veszek vagy köhögök belenyilal a tüdőmbe és a gégémben köhögési inger keletkezik.

Sajnos napi szinten van légszomjam, olyan, mintha nem tudnék egy jó kielégítő mély levegőt venni. Állítólag ez a stressztől van.

Néha köhögési ingerem lesz. Illetve ez a fura érzés a tüdőmben és gégénben főleg akkor jön elő amikor éjjel felébredek, főleg akkor szoktak érezni.

Elégge stresszes ember vagyok.

Plusz az ágy amin alszom eléggé rossz kinőségű (nemsokára cserélem). ha nálam alszik a barátom vagy barátaim reggel mindig panaszkodnak hogy fáj mindenük. Nekem js sokat fáj tőle a nyakam és a vállam.

Nagyon hamar ki szoktam fulladni,bár az lehet csak attól van hogy jelenleg semmit sem sportolok és sokat híztam az elmúlt 2 évben.

Ja és pajzsmirigy problémám van.

Teljesen be vagyok pánikolva,már tüdőszűrésre sem merek elmenni és attól félek hogy kínok között fogok meghalni :(

Mit gondoltok mi lehet ez?

25N



2023. márc. 21. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában attól kínlódik az ember ha nem találják meg időben, amúgy simán túlélik
2023. márc. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima tüdőszűrő a nagyobb elváltozásokat mutatja csak ki. CT és az MR pontosabb.Nekem évekig ráfogták a stresszre a panaszaimat(légszomj, nehezebb nyelés) . A ct mutatta ki majd az MR erősítette meg h van egy thymoma a mellkasomban, illetve a pajzsmirigy mind2 lebenyében 1-1 göb. Semelyik nem látszott a sima röntgenen. Most orvostól orvosig járok..
2023. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban nagyon pici az esélye annak, hogy tüdőrákod legyen.
2023. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából szörnyen stresszes vagyok. Éjjel-nappal stresszelek.

Anyukám szokta mondani hogy egyszer a stressz miatt fog kialakulni valami komoly betegségem.

2023. márc. 21. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, próbálj meg tenni a stressz ellen.
2023. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!