Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon hipochonder vagyok !...

Nagyon hipochonder vagyok ! Most tüdőrákot vagy gégerákot vagy hörgőrákot képzelek be. Köhögcsélek közbe. Voltam szűrésen , vérvételen minden jó lett. De valahogy nem tudom magam megnyugtatni. Mert mivan ha nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon gáz amit csinálok . Mindenkinek az agyára megyek. Köhögés is lehet már megszokás nem tudom .nyugodtan alszok sosem kelek fel köhögni meg hasonló. Szerintetek lehet vmi komoly bajom ?
2022. szept. 21. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Van baj, de nem rák. Létezik mentális betegség, aminél az illető folyamatosan betegségeket képzel be és hamis tüneteket produkál. Érdemes lenne egyeztetni egy pszichológussal.
2022. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne fogadnod hogy nem lehet mindent elkerűlni, illetve hogy valamiben úgyis meg fogsz dögleni, és akkor nem fogod túltolni ezt a baromságot.
2022. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Igen, a köhögés nagyon sok komoly betegségnek a tünete.
2022. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod, hogy hipochonder vagy, akkor miért nem kezelteted???
2022. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosok és az eredmények nem tudtak megnyugtatni, akkor mi, hogy tudnánk? Kezeltesd a hipochondriád.
2022. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Stressztől is köhöghetsz, refluxtól is ami a sok idegességtől van, persze ha az orvos mindent rendben talált, akkor jó lesz ha abbahagyod a saját diagnosztizálásod és elfoglalod magad valamilyen értelmes dologgal.
2022. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki a másik kérdést. Tényleg jó lesz ha abbahagyom es nem ragom magam ezen.
2022. szept. 21. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy jó erős placebót.
2022. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet használna…
2022. szept. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!