Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig tart a gyógyulás...

Mennyi ideig tart a gyógyulás fülkürthurut esetén?

Figyelt kérdés
Hét napja tart, kezelést negyedik napja kapok (orrspray, infralámpa). Kissé csökkent már a dugulás érzet a füleimben, de azért még megvan.

2023. márc. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetek.
2023. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány hét?
2023. márc. 26. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét volt kezelés megkezdésétől, de lehet 2 hét is akár.
2023. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leírom, hogy mi lett a vége. Kb egy hónapot tartott. Az orrspray mint halottnak a csók volt, a nagyon gyakori, minden napos, napi többszöri infralámpás melegítés (fülek, arc, homlok) segített. Türelem kell hozzá.
2023. ápr. 20. 21:26
 5/6 anonim válasza:
szia! sajnos 2 hete nekem is az van, diagnózis után csak rosszabb lett, majd 1 hete kezd javulni, de még mindig néha dugulgat a fülem de már minimálisan, a rossz, hogy nem hallok szinkronban, mintha víz lenne a fülemben úgy hallok. Neked napról napra jobb lett, vagy mi lett a vége? Ettől függetlenül ugyan úgy élted az életed, vagy 1 hónap betegszabi?
2023. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Éltem az életem, ahogy addig is. Nem voltam betegszabadságon, mert a fülduguláson kívül más problémám nem volt. Napközben gyakran használtam az infralámpát, sokat rágóztam és fokozatosan múlt el. Kerültem a huzatot. De hosszú idő volt. Türelem kell hozzá.

2023. máj. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!