Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lázas beteg?

Hogyan legyek lázas beteg?

Figyelt kérdés

A torkom eléggé fáj, és ha ásitok, vagy köhögök akkor a tüdom is egy kicsit. Szüleim mára csak egy szülői igazolást adtak, mondván, jobban leszel holnapra. A hetre kéne csak egy orvosi igazolás, ennyi

Olyanokat keruljuk, hogy "orulj hogy egeszseges vagy" stb... Koszonommm

Anyum csak lazzal nem engedne suliba :)


2023. márc. 27. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Dugjál forró villanykörtét a fenekedbe, garantált sikered lesz!
2023. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél lázas beteg hanem pihenj, örülj hogy ma nem kellett iskolába menni, igyál teát, gyógyulj meg és ha még mindig rosszul leszel akkor biztos, hogy elvisznek orvoshoz és kapsz majd igazolást. De ha nem, akkor menj el egyedül te az orvoshoz.
2023. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.-

Az orvos egy full masik varosban van igy ez nem lehetseges :( (ezert jo falun elni)

2023. márc. 27. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Tedd a lázmérőt valami forro italba es utana mutasd meg mintha lázas lennél
2023. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Megint meg akarunk úszni valamit?

Kár, hogy ide kopott ki az emberek gerince... Sajnos gerincproblémáid lehetnek, és agyi is, ha az egészségeddel játszol

2023. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem bármikor kiírtak a szüleim ha nem éreztem jól magam. Lázam nekem is ritkán van. Covidot is láz nèlkül szenvedtem végig. A közérzeted kéne nézni a szüleidnek betegség esetén.

Persze csak ha meg akarsz úszni egy dolgozatot akkor tárgytalan amot írtam. Akkor a hőmérő manipulálása működhet.

2023. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-

Nem dolgozatról van szó, sőt én inkább tanulok dogára

A közérzetem meg elegge a beka segge alatt van, faj a torkom, néha meg a tüdom is ha elköhintem magamat vagy valami

2023. márc. 27. 08:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyisd ki az ablakot, gondolom most nálatok is esik az eső és hidegebb van, majd vetkőzz le meztelenre, és maradj úgy tetszőleges ideig.


A másik megoldás lámpához tartani a hőmérőt. :D

2023. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ne köhints.
2023. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!