Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lázas?

Hogyan legyek lázas?

Figyelt kérdés
A sós kávé nem hatott a sós víz sem a sós tej sem semmi... Még a wc sem.. A kilincs se. Valami jó tippet?

2019. jan. 31. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A testeden vágott sebekkel ugorj a kerti budiba. A láz garantált.
2019. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idióta
2019. jan. 31. 12:11
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ülj bele hideg vízbe kb. fél órára és utána menj ki villamosozni vagy buszozni.
2019. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te nem vagy normális! Miért akarsz beteg lenni?
2019. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kicsit későn válaszolok, de nem baj!😁 Na szóval, nem szeretnék hegyibeszédet mondani (tényleg rossz betegnek lenni, de mégértem). Szerintem mindenki agyában már megfodrult ez a gondolat, ha nem os most de régen, szóval szerintem átérzitek a helyzetét!

Nekem ez vált be, ma is így maradtam itthon:

(ugye ma hétfő van) A hétvégén vettem egy hidegzuhanyt (kb. 3-4 percig, nem bírtam sokáig)+kimentem pólóba a teraszra +5 fokba tegnap olyan 10-15 percre (ezt 2x csináltam és hidegzuhanyt peditg 3x4 perc volt) és már reggel úgy ébredtem, hogy fáj a fejem, a torkom és megfáztam, mellesleg úgy köhögök, mint egy szamár! :P Én egyáltalán nem a suli miatt csinálom, hanem más dolgok miatt, de azt nem szeretném leírni ide. Anyum már szólt, hogy így ne menjek suliba, PEDIG én már táskával a hátamon ott álltam az ajtóba. Nemsokára meglátogatom az orvost és előtte iszok citromlevet, mert ELVILEG attól piros lesz a torkom. Igaz lázam MÉG nem volt, de nagyon érzem, és ha kicsit jobban megfázol még akár lázas is lehetsz!

Szóval ez volt az én tippem, SAJÁT felelőségre csinál(játok)d, mert súlyosabb szövődményei is lehetnek! NE csinalj(atok) semmi vizes hajas, vizes zoknis dolgot, mert 1;nem használ, de ha mégis akkor súlyosabb bajo(tok)d is lehet belőle 2;ismétlem akár agyhártya gyulladást, vagy felfázni is felfáztok, ami lányoknál nem egy leányálom...

2019. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

09:30-as vagyok

Szóval mint mondtam, MEGAKARTAM “látogatni” az orvost, de már nem volt ott, ezért ma megyek. Azt gondoltam, hogy ugye előtte iszom egy kis citromlevet, bepúderezem az arcomat (mintha sápadt lennék) és azt olvastam, hogy valakinél az orvos azt hitte, hogy gennyes a torka, ezért kiírta őt a hétre, pedig csak a fogkrém volt az.

Amúgy majd ha bemegyek az orvoshoz közel ülök egy BETEGNEK TŰNŐ emberhez, jól megtapogatom a kilincset és utána megnagyalom a kezemet😖

2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!