Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kit hogyan visel meg a pikkely...

Kit hogyan visel meg a pikkelysömör? 21F

Figyelt kérdés

Nekem a fejbőrömön van, meg a hátamon egy két folt. Ez is elég magas szinten rontja az önbizalmam, főleg ismerkedés terén, mivel nem állíthatom be a hajam úgy, ahogy szeretném, póló nélkül sem nagyon szeretek lenni (pedig most jön a nyár...). Emellett néha kijönnek a makkomon is apró piros foltok miatta. Ami azért gáz, mert mindenkinek (még nekem is) valami csúnya nemi betegség jut róla eszembe, aztán mehet a magyarázkodás...


Kérdezem, hogy akinek van, az hogyan ismerkedik? Honnan szerez önbizalmat? Nem ítélnek el vagy néznek le a lányok miatta?



2023. márc. 30. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak van pikkelysömöre. Interneten ismerkedtünk meg, akkor a fején és a lábain nagyon csúnya volt, volt azóta a péniszén és a fülében is. Először kicsit furcsa volt hogy a péniszén is van. Nem ítéltem el és nem néztem ki e miatt én se, meg az exe sem. Én 29 évesen ismertem meg, de előttem is voltak kapcsolatai.
2023. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sebborheás dermatitisem van, hasonló tünetei vannak a fejbőrön, mint a pikkelysömörnek. Ismerkedés terén sosem okozott gondot. :) Ideig-óráig el tudom tüntetni .( friss hajmosás után kevesebb a plakk, gyulladás sem olyan feltűnő ) Ha pedig komolyabbra fordult a dolog, akkor nyíltan beszéltem erről . Sajnos én meg visszatérő gombával küzdök alul .( nem, nem a stressz miatt és a sok cukros kaja miatt… immunhiányos vagyok)

Erről is nyíltan beszélek az aktuális partnerrel. Sosem volt ebből gondom.( megfelelő védekezés és partner időszakos kezelése kell.)

Szerintem ne hátráltasson ez téged :)

2023. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
Lányként hozzád elég hasonlóan éltem meg ezt korábban, nem mondom, hogy most már egyáltalán nem zavar, de megtanultam vele együtt élni. Mivel ugye nem gyógyítható, ezen kívül nem nagyon lehet mást tenni sajnos. Nekem viszonylag sok helyen van a testemen és nyilván a fejemen, ha akarnám se tudnám eltakarni. Általános iskolában sajnos volt rá példa, hogy emiatt tettek megjegyzéseket, sokan nehezen értették meg, hogy ez nem fertőző, és mint tudjuk, a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni... Azóta valahogy, főleg a gimnáziumban ez átkattant a fejemben. Most már sokkal magabiztosabban veszek fel ujjatlan pólókat vagy szoknyát, és próbálom magamnak bebeszélni, hogy ez nem csúnya, nem tesz engem csúnyává, hozzám tartozik. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez mindig sikerül, de szerintem nagyon jó úton haladok. Ismerkedés terén pedig nem volt még szerencsére negatív tapasztalatom, mivel nem takargatom, ezért elég szembetűnő, általában rákérdeznek mi ez, mitől alakult ki, de nem volt még olyan szerencsére, hogy valaki emiatt iszonyodjon tőlem. Szóval a kicsit hosszú személyes történet után csak bátorítani szeretnélek, hogy emiatt te se érezd magad kellemetlenül, aki annyira felszínes, hogy emiatt ne találjon téged imponálónak, azzal nem is lenne érdemes kapcsolatban lenni.
2023. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!