Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt orvos, vagy orvosin...

Van itt orvos, vagy orvosin tanuló személy?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem az eredményre napokat várni. Ha küldök az MRIről egy képet, akkor meg tudnád mondani, hogy van-e tumor, vagy se? Sella MRIről van szó
2023. ápr. 6. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye meg van, hogy egy MRI kieertekelese hozzá értő szakember dolga? Dr. Aztmondokamitakarok a GYIK-rol nem kellene hogy hozza szóljon.
2023. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De nincs kedvem 3 4 munkanapot várni, hátha valaki ránéz egy kettő random képre.
2023. ápr. 6. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Na tegyük fel ránéz valaki es azt mondja, szerinte rosszindulatú tumor. Elbaxxa az egész hétvégédet. Aztán kiderul az orvosnál, aki valóban hozzá értő, hogy a világon semmi nincs rajta, ami aggodalomra adna okot, Dr. Aztmondokamitakarok csak szórakozott. Vagy fordítva. Várd meg az orvosod.
2023. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú nem lehet.
2023. ápr. 6. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mi a kerdes, miert nem tudod azt a par napot kivarni?
2023. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Itt mindenki orvos, nem tudtad? A politika topicban meg mindenki politológus meg biztonságpolitikai szakértő. Attól függ mihez kell hozzá szólni.
2023. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy egy orvostanhallgató vagy random orvos, aki nem radiológus, az nem tud egy sella MR-t kiértékelni?….
2023. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hetesnek teljesen igaza van. Háziorvos vagyok, életemben nem láttam még sella MR-t.
2023. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!