Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges újra elkapni a...

Lehetséges újra elkapni a covidot? Ha ugyan azt érzem mint a járvány alatt mikor elkaptam lehet az? Nem szunt már meg ?

Figyelt kérdés

Nyirok csomom brutálisan be van duzadva enyhe torokkaparas és 38,5 láz.


Nathatol nem szoktam lázas lenni.es pont ugyan úgy érzem magam mint 2 éve .

Lehet hogy nem szűnt meg ?


Torokfertotlenito neocitran lázcsillapító elég nem ?

Múltkor 1 hétig tartott remélem most csak pár nap.

Ha azis akkor is egy gyengített verzió?



2023. ápr. 15. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tesóm pl háromszor is elkapta. A legelső is, a delta is, aztán az omikron is ágynak döntötte.
2023. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ha át is estél, és van antitested, ami véd ellene, az nem életre szóló csak pár hónapra, utána megint elkaphatod. Tüneti kezelés, sok folyadék, pihenés.
2023. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A covid nem szűnt meg. Ahogy az influenza különböző alfajai sem.
2023. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én a brit variáns vagyis alfat kaptam el 39 40 körüli lázam volt esténként. Sose volt nekem ilyen magas érték.


Most este éreztem melóban hogy rosszul vagyok fáradt voltam lehet magasabb is volt .

Most délre meg 38,5 lett .


2 hetet biztos nem fogok itthon ülni hétfőre remélem elmulik ez a mutans

2023. ápr. 15. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem Magyarországon élek, de nálunk már nincs 2 hetes karantén. Viszont mikor megfertőződtem, eleinte azért nem jártam dolgozni mert rosszul éreztem magam, ameddig meg tüneteim voltak, addig meg azért nem mentem, hogy ne fertőzzek meg másokat. Van akinél idős is van otthon, rájuk nézve elég kockázatos.

7 nap volt kb.

2023. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet már nálunk sincs nemtudom mi valtozott
2023. ápr. 15. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben beoltott vagy akkor bármikor le fog verni mert direkt belédkerült a vírus , tavasszal kimerül megfázhat a szélben esőben a szervezet ekkor még gyatrább .
2023. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ez butaság. Az oltás nem így működik. A párom 4x a szüleim 3x oltottak, egyszer sem kapták el.
2023. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8@ as Szakértők vagytok ti megvezetettek, de ezt mi megszoktuk kritikus felvilágosultak hogy Karikó Zacher Rusvai egy konkrét kérdésre teljesen eltérő választ adott . Müller C halandzsái a másik kategória . Covid nincs sem variáns , átverés van arra méreginjekció a romboló mellékhatásai a járvány alibi .
2023. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jezusom😂🤦‍♀️
2023. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!