Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehetséges? Vagy ez másmily...

Ez lehetséges? Vagy ez másmilyen betegség és keverek valamit?

Figyelt kérdés
A minap a nemiszervemen egy pici kinövést észleltem. Hosszas utánajárás után szemölcsnek nyilvánítottam ami ugye nemi úton kapható el. Fél éve vagyunk együtt a párommal és nekem ő volt az első, létezik, hogy ennyi idő után fertőzzön meg valamivel? Vagy ez más milyen betegség? (Mihamarabb orvost fogok látogatni mert nagyon megijedtem mi ez csak tényleg tudni akarom, hogy nem e felfújom)
2023. ápr. 17. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz amilyen gyorsan csak tudsz, és ha az amire gyanakszol, akkor beszélgess el a barátnőddel, mert ha nálad ennyi idős kapcsolat alatt igy kijött, akkor ő masszívan fertőzőtt, és nem egy friss fertőzés. Magyarul sumákolt, és megfertőzőtt téged.
2023. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, akkor a férfiak is ugyanúgy hordozzák ezt ilyen sokáig?
2023. ápr. 17. 23:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Előre is bocsanat a hülye kérdésekért csak nagyon nem vagyok jártas a témában
2023. ápr. 17. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!