Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat bal oldali szúró...

Mi okozhat bal oldali szúró fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja jelentkezett a bal oldali bordáim környékén szúró fájdalom. A háziorvos elküldött vérvételre, vizeletvizsgálatra és hasi ultrahangra, semmilyen elváltozás nem volt megállapítható. Közben jelentkezett olyan tünet, hogy evés után nagyon sokat böfögtem és fingottam. Elmentem gasztroenterológushoz, aki igazából nem tudott semmit hozzátenni, felírt savlekötőt hogy szedjem pár hétig, aztán kiderül elmúlnak-e a tünetek (bár állítása szerint ezek nem refluxra utaló tünetek). Mire eljutottam hozzá, addigra szinte teljesen megszűntek a panaszok. Szedem a gyógyszert ahogy mondta, annyi változást tapasztaltam hogy étkezés után nem köhögök és nincs bedugulva az orrom, ezek régebb óta fennálltak, allergia elleni gyógyszert kaptam erre, de úgy látszik a gyomorsav okozta. A bal oldali szúró fájdalom megint előjött, vajon mi okozhatja el, el kell mennem gyomortükrözésre? Amit észrevettem, hogy ha nem böfögnöm/finganom annyit, akkor jelenik meg ez a szúró fájdalom és szinte folyamatosan fennáll.
2023. ápr. 18. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Reflux, levegőnyelés, beszorult gázok jelenléte?
2023. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!