Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt már epeköve mik...

Akinek volt már epeköve mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
A jobb oldalamba ilyen szúró fájdalmat érzek , kézzel is lehet érezni hogy kicsit keményebb ott valami. De étel után nem fáj jobban,viszont ha fizikai munkát végzek, vagy sokat állok akkor elkezd fájni? Ez epekő lehet?

2023. ápr. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyomromnál (bal oldalon) éreztem görcsöket, illetve mindig úgy kezdődött, hogy majd beszakadt a derekam/hátam.

Ilyenkor semmi görcsoldó nem használt, nem volt jó se ülni, se állni, se feküdni.

2023. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tartós ideje végzel nehéz fizikai munkát nem ártana egy sérv szűrésre menni. Simán túlterhelted az izmaidat is akár, de ultrahang alatt mindkettő eset látható.
2023. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elviselhetetlen fájdalom, sehogy se jó, semmi se hat, SEMMI, 3-4 órás folyamatos brutál erős görcs, heves izzadás a fájdalom miatt, már már elvesztettem az emberi létem: itt ilyenekre gondolok, hogy wc után nem érdekelt hogy kezet mossak, (oké ez hülyén hangzik, de komolyan mondom) csak a fájdalomtól remegve feküdtem/álltam/ültem, sehogy se tudtam megmaradni... De ez csak az én emlékem.... amint lehetőségem adódott, és felszabadult egy hely a várólistán, ki is vetettem az epehólyagom...


Bocsi, kicsit undorító, de leírtam őszintén, én így éltem meg, borzasztó volt. 28/L

2023. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!