Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Érdekes kérdéssel jövök...

Sssaszem kérdése:

SOS! Érdekes kérdéssel jövök hozzátok, már ha aki tudja a választ. Akinek epeköve van az élete végéig nem tudja kihúzni műtét nélkül, hogy élete végéig diétázik?

Figyelt kérdés
Ha nem veteti ki az epehólyagját, az úgy nem jó, ha élete végéig inkább diétázik? Vagy jobb a műtét? A 2 közül melyik jobb, vagy rosszabb?

2020. jan. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem mütöttek epekõvel.4 évig szenvedtem vele.Viszont ugy begörcsöltem,hogy müteni kellett.Nem rajtad mulik,hogy mikor veteted ki.
2020. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kő önmagában nem műtéti indikáció, vagyis egy életet is le lehet vele élni. De ha panaszt okoz, akkor ki kell venni az epehólyagot.
2020. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es kérdező, miért szenvedtél 4 évig? Miért nem tudták hamarabb kivenni az epehólyagodat?
2020. jan. 9. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szenvedtem vele, mert nem volt egyértelmü,hogy az epekõ okoz problémákat.Csak akkor derült ki,amikor elmentem vizsgálatra.Jó nagyra megnõtt.
2020. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ú mekkora köveid voltak. Nekem 10 mm-es volt, azaz 1 cm-es nagyságú köveim voltak.
2020. jan. 9. 14:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú mekkora köveid voltak? Nekem 10 mm-es volt, azaz 1 cm-es nagyságú köveim voltak.
2020. jan. 9. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!