Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ízületi ropogás 20 évesen?!

Bence12356 kérdése:

Ízületi ropogás 20 évesen?!

Figyelt kérdés
20/F az ízületeim már nagyon ropognak térd, váll, hát, kézfej, lábfej stb nagyjából mindenütt. Eleinte 16 éves koromban csak kicsit ropogót és csak kevés helyen gondoltam elmúlik de nem mostmár még az ujjaim mozgatása is nehéz. Voltam reumatológusnál, csinált vér vizsgálatot azt mondta nem mutatott ki semmit de a problémát nem oldotta meg úgyhogy nagy eséllyel mehetek egy másik orvoshoz aki jobban kivizsgál de addig tudna valaki mondani valamit tippet mitől lehet ez?

2023. ápr. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek hozzá, de nekem a térdemmel van probléma néha néha fáj de olyan szinten hogy lépni is nehézkes lépcső meg egyenes halál. :S

23N

2023. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Télen nem tett jót a hideg az izületeidnek. Jobban fel kell öltözni. Majd elmúlik.

Mármint nem a ropogás, mert az semmit nem jelent, az nem egy betegség, se nem egy tünet, hanem az, hogy nehezen tudod mozgatni az ujjaidat.

2023. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ebbe vagyok most 24 évesen.... Nekem kb 3 hónapja van ez és fáj a kezem ujjam csuklóm elég intenzíven, ropogok itt ott ...
ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!