Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kamaszkorba izületi ropogás,...

Kamaszkorba izületi ropogás, recsegés, kattogás?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok

Egy ideje a vállam meg a bokám , nyakam recseg, kattan egyet bizonyos mozdulatoknal. Elvileg ez normalis kamaszkorban. Igaz e ? Mit lehet tenni ? Csak akkor fáj, érzékeny, ha nyújtom(a vállam hátsó része. )


2017. szept. 12. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Veled egyidős lány vagyok. Nekem amióta az eszemet tudom, recsegnek, zörögnek, ropognak az ízületeim. Nekem azt mondta az orvosom hogy ez teljesen normális, nálam nincs porckopás. Én ahány ortopédusnál jártam, annyi azt mondta hogy tornáztassam, de nekem nem használt. Szedtem kalciumot is, de nem sokat segített. Ha fáj ne ropogtasd. Ha elfajul a fájdalom fordulj orvoshoz. Lehet meghúztad a nyakad. Kend be valami lóbalzsamhoz hasonló hatóanyagú kenőccsel/géllel.
2017. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!