Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez milyen bélrends...

Szerintetek ez milyen bélrendszeri probléma lehet?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán úgy ébredtem, hogy szédültem mentem dolgozni semmi gond nem volt viszont napközben székelési inger tört rám, mely olyan volt mintha enyhén hasmenésem akarna lenni. A biztonság kedvéért vettem be probiotikumot. Nem szeretek munkahelyen mosdóba menni így hazáig kibírtam itthon voltam mosdóba, ahol krémes kicsit sárgás székletem volt. Azóta enyhe puffadást érzek és mindig mikor szellentek olyan érzésem van mintha jönni akarna a széklet is. Voltam másodjára wcn akkor egy nem nevezhető mennyiségnek mértékű híg széklet jött ki. Azóta is puffadok, viszont ami érdekes, hogy étvágyam az lenne éhes is vagyok. Ez mitől lehet?

Valami vírus? Vagy egyéb problémára gondoljak? Kimerültség? Stressz?



2023. ápr. 27. 18:36
 1/6 anonim válasza:
0%
Ez szar ügy. Szó szerint
2023. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel sokra megyek :)
2023. ápr. 27. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Kímélő ételeket egyél, ha pár napon belül nem múlik el, akkor irány a doki.
2023. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez szerintetek valami vírus lehet?
2023. ápr. 27. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is.

Meg sok minden más is.

2023. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira nagy gond nem lehet, ha hazáig kibírtad :D
2023. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!