Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges komolyabb probléma...

Lehetséges komolyabb probléma bélrendszerben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem, hogy a megszokottnál vékonyabb a székletem. Ez olyan 1,5-2 cm vastagságot jelent. Az iskola kezdetet óta folyamatosan fáj a hasam, gyomrom. Főleg bal oldali fájdalmat tapasztalok, de előfordult, hogy több napig jobb oldalon fájt. Amikor több mint 4 napig konstansan fájt a köldököm felett elmentem orvoshoz aki beutalt hasi ultrahangra.

A vérképem teljesen rendben van, illetve a teljes hasi ultrahangon is rendben találták a dolgokat. Vizelettel sincs problémám. Annyit még hozzáfűznék, hogy a hasi ultrahang időpontjában kiderült, hogy van egy idült nőgyógyászati gyulladásom. Ebből már meggyógyultam,

mostanában a székletem normális vastagságú, nem érzek fájdalmat székelésnél, de hasi fájdalom továbbra is van. 3 széklet vér lett elvégezve más-más időpontban de mindegyik negatív volt.

Lehetséges ennek ellenére probléma? Mit gondoltok?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

(19 éves lány vagyok)


2017. okt. 14. 15:29
 1/2 TR75 ***** válasza:

Szerintem ez szorongás. (De ez csak az én véleményem).

A vékony széklet simán lehet a záróizom feszessége miatt (ami szintén utalhat szorongásra).

2017. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt de nekem kiderült a hasi ultrahangból, hogy mi a baj. Szerintem megnéztek mindent amiből kiderülhet ha baj van.
2017. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!