Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hihetetlen hogy egyesek...

Hihetetlen hogy egyesek emberek még mai napig hordják maszkot betegsen félnek vírustól? Miért félnek egyes emberek most vírustól?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 23:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem viszik túlzásba ezek szerintetek egyes emberek most is félnek vírustól?
2023. ápr. 29. 23:13
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van olyan néhány, akinél ez indokolt.
2023. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Hétfőtől elvileg nem kell az egészségügyben sem, kíváncsi leszek.
2023. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyes emberek immunrendszere annyira gyenge, hogy nem kaphat el semmit sem. Miért gondolod, hogy bármi köze van a covidhoz annak, ha valaki maszkot vesz fel?
2023. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Honnan tudod ki mikor veszi fel? Kemó alatt is hordhatja, immunhiányos állapotban is, mit árt neked ezzel?
2023. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Van, aki eleve rossz egészségi állapotban van. Náluk covidtól függetlenül indokolt lehet.


Van, aki túlreagálja, de igazából ezzel ők senkinek sem ártanak, így nem zavar.

2023. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Hol fáj ez neked?
2023. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Bemegy a boltba valaki, összefogdos mindent, ajtót, pénzt, majd hozzáér az arcához, hogy levegye a maszkot. Jön a busz, megint felteszi, kapaszkodik, ki tudja,ki fogdosta elötte a kapaszkodót, leszáll, majd megint leveszi..


Ezt nem értettem a covid idején sem, hogy veszélyesebb kb, mint maszk nélkül :D

2023. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a covid miatt hordanak maszkot az emberek, előtte is voltak, akiknek hordaniuk kellett, csak akkor még nem erre volt kihegyezve a figyelmed, most meg azt lesed, hogy ki van maszkban. Remélem hamarosan találsz magadnak valami érdekesebb néznivalót.
2023. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Én kb 3 hete egy szobában voltam egy covidossal a kórházban, de nem kaptam el. Átmentem a szobán, volt rajtam maszk, de inkább azért megnéztem teszttel. Még egyszer beoltatom magam, jön a nyár, talán nem jönnek új variánsok, aztán beritkul, csá :D. Bár hozzáteszem anyám ma is vizsgált egyet, és azt mondta múlt héten kicsit nőtt az esetszám.. :/ szerintem nem kell félni, egyre kevesebb ember terjeszti...nem véletlen fogják elengedni a maszviselést
2023. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!