Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 2 napja rosszul érzem...

Már 2 napja rosszul érzem magam hihetetlenül enyhén szólva, kérnék segitséget hogy beazonositjuk a betegség forrását?

Figyelt kérdés
Iszonyú erös fejfájás föleg mozgáskor mostmár kicsit jobb de néha visszajön, ok nélküli szemkönnyezés, orrfojás elöször lassan mostmár minden 10 percben ki kell fujni és egyre több jön ki. két kis kiütés a hasamon, lázam is van nem tudjuk mennyi de tüzforró vizet langyosnak éreztem, 1. napon nem reszkettem takarók alatt de mostmár valamiért igen. rendkivül erös köhögés nagyon rosszul hangzik, torokfájás, beszélni alig tudok, a sóra érzékeny lettem- 1 darab chipset vettem el és ki kellett köpnöm. elmúlt két napban talán ha 5 órát tudtam aludni. kérlek segitsetek

2015. jan. 30. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:

2 napon 5 aspirint vettem be , és bocsánat 3 napja tart, elsö nap élszaka felé kezdödtek a tónetek.

5 aspirin után sipolni kezdett a fülem

2015. jan. 30. 15:43
 2/4 HengerR válasza:
A legjobb megoldás ha még ma látna téged egy orvos. A tünetekből ítélve nem egyszerű megfázásod van így jobb szakemberhez fordulni vele minél gyorsabban.
2015. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szivritmuszavarok, erös fájdalom a mellkasomban köhögéskor
2015. jan. 30. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy influenza, menj el a háziorvoshoz.
2015. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!