Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A combomról, a szeméremdombomr...

A combomról, a szeméremdombomról a heréimről és a seggemről szoktam tépkedni a szőrt és hihetetlen jó érzés amikor 1-1 erősebben kötődő szőrcsomót kihúzok... ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
ágyam mellett lévő kukába gyűjtöm és hó végére már egy egész csomagnyi össze szokott gyűlni.
2021. márc. 9. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem betegség, ez amolyan elégedettségérzéssel tölt el.
2021. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van hered és szemeremdombod? Az kemény pajtás
2021. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D mostmár legalább tudom h szeméremdombjuk csak nőknek van
2021. márc. 9. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szorongas tunetek, nem mondom en milyen diagnozisaim vannak, de en a hajamat szoktam tepkedni, annyira hogy mar ures foltok voltak.


Ha valami zavar, akkor ha teheted menj terapiara.

2021. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Trichotillománia? Talán...bár ez inkább a hajtépésre értendő ha jól tudom. Én is szeretem tépkedni a szőröm, a combomról elég sokat kitéptem pár napja, egy üres folt lett rajta, de évekkel ezelőtt a hajamat is keményen tépkedtem, meg is lett az eredménye: egy kopasz folt. De aztán visszanőtt persze. Szerintem a szorongás okozza, a felgyülemlett stresszt jól esik rajta kitölteni, afféle kényszercselekedet már.
2021. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én inkább akkor csinálom amikor unatkozom
2021. márc. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!