Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha betegen küldenek...

Mit tegyek ha betegen küldenek iskolába?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a minap eléggé elrontottam a gyomromat úgyhogy lementem az orvoshoz kiírt a hétre hiszen nem tudhatom hogy vírus-e, nemrég mértem a hőmérsékletem 38.1 volt étvágyam se nagyon van a torkom is kapar, de mivel jön az év vége apukám azt szeretné ha még egy kicsit megnyomnám a tanulást plusz februárban 2 hetet itthon voltam (akkor is betegség miatt) amivel teljesen egyetértek de azt mondta hogy ha beteg vagyok is elküld iskolába holnap, nem szeretnék hálátlannak tűnni hiszen van aki még egy napot sem hagyhat ki ha beteg és lehet hogy csak valami kisseb dolog és hamar túl leszek rajta de nem szeretném megfertőzni a fél osztályomat és eléggé pocsékul érzem magam próbáltam aludni is de nem érzem magam jobban, esetleg tudnátok valami tanácsot adni amivel legalább annyira jobban leszek hogy holnap tudjak suliba menni?

2023. máj. 3. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Jobb lenne ha apukád nem bírálná felül az orvos döntését. Lázasan, vírusfertőzéssel felelőtlenség iskolába menni. Maradj otthon, ne is kelj fel, pihenj, aludj napközben, meleg folyadékot igyál sokat, ha van étvágyad akkor almát, kekszet ilyesmit egyél (bármit ehetsz igazából, de mondjuk ne valami nehéz, zsíros ételt). Ha jobban vagy olvasgathatod a tankönyveidet, illetve úgyis megkapod az osztálytársaidtól a leckét, amikor jobban érzed magad tanulhatsz, akár ágyban ülve.
2023. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha 1 hétre írtak ki, akkor holnap nem mehetsz be, csak ha kérsz másik igazolást.
2023. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha a torkod is kapar, akkor nem gyomorrontást, hanem vírusos betegség, ezzel ne menj, mert szövődményt kaphatsz és az osztálytársaidat is elfertőzöd.
2023. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
16%
Iskolaorvost akkor fel kell keresni,de ha ki vagy írva akkor előbb nem tudsz menni, mert ha látják a papíron úgyis hazaküldenek.
2023. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mentél iskolába?
2023. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!