Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás gyerkőcnèl...

Tüdőgyulladás gyerkőcnèl kinèl mennyi idő után gyógyult meg? Lehet kórházba kéne vinni? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Kisfiam 5dik napja kapja az antibiotikumot ès mèg mindig 37-38 között van a hőmérséklete nem tudom ez is mennyire normális. Enni pár falatott eszik pár napja előtte semmit nem evett csak ivott, mostmár inni se iszik annyit, nagyon aggodom miatta higy lehet kórház lesz a vége mert nem eszik fogyott 1kg egy hèt alatt. Akinek van tapasztalata irjon légyszi dokihoz hétfőn megyünk vissza kontrollra.

2023. máj. 6. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Mivel antibiotikumra nem reagál úgy ahogy kellene, ezért vigyétek most be. Ne várj hétfőig. Most az ügyeletre vigyétek be. Bent fogják tartani, komolyabb gyógyszereket fog kapni intravénásan.
2023. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ennyi ideig elhúzódó láz. Ha esetleg minden évben ebben az időszakban betegszik le allergiatesztet csináltassatok, nekem évekig volt allergia miatt tüdőgyulladásom, mindig ugyanakkor.
2023. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mielőtt kapta az antibiotikumot 39-40fokos láza volt és egy nap alatt 37 lett aminek annyira örültem de most azt vettem észre hogy 37 alá nem nagyon megy le, 5.5 éves ez a 2dik tüdőgyulladás szoval nem hiszem hogy allergia.

A kórházat meg mindenképp elakarom kerülni mert az nagy sokk lenne neki retteg az orvosoktól.

2023. máj. 6. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Én bevinném a gyermekosztályra. Hiába nincs magas láza. Azt írod már alig iszik. Valószínűleg kap majd infúziót. Nincsen ilyen tapasztalatom amúgy.
2023. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát iszik csak keveset, pedig napi szinten 1 másfél litert megiszik most kb fél litert max, mikor lázas volt sokat ivott nagyon most mikor nincs ès a kedve is jó most mèg mindig nem eszik iszik rendesen.
2023. máj. 6. 18:08
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Mindenképp vidd be! Kiszáradhat! Nem is értem miért itt kérdezősködsz. Hamar életveszélyes állapotba fordulhat!
2023. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nézd a szeme alját, karikás e. Mennyit pisil, sötét e a vizelet.
2023. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
5 nap alatt 40-ről lement 37-re. Erre nem mondanám, hogy "nem reagál".
2023. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem most 2-3szor pisil, és sötétebb mint szokott lenni, a szeme alatt nincs karika
2023. máj. 6. 18:43
 10/18 A kérdező kommentje:
8as 1 nap alatt ment le neki 40ről 37re szoval reagált az antibiotikumra, napközben nem mértem neki hőmérsékletet pár napja de igy délután estére 37.4-37.8 között ugrál
2023. máj. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!