Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivritmus zavar ??

Szivritmus zavar ??

Figyelt kérdés

Már többször is voltam több kardiológusnal mindegyik mást Mondott egyik extrasytolom van másik meg hogy sinus ütemek

De mindegyik mondta hogy semmi baja a szivemnek csak az egy billentyum jobban ki hajlik amikor nyílik

De nagyon sokszor érzem így is ezeket a rendszertelen uteseket és elég rossz érzések olyan mint ha fájna

Ajánlottak a conort meg grandaxin hogy szedjem meg a magneziumot de semmi az utóbbi gyógyszereket kb 3hete szedem

Valakinek valami tipp ?vagy hogy ki hogyan éli meg az ilyet ?



2023. máj. 9. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A szivritmus zavar vagy más nevén aritmia kezelésére, akkor van szükség, ha rendszeres panaszokat okoz. Vannak Kardioközpontok, ahol különféle szolgáltatásokat nyujtanak pl: szakorvosi vizsgálat EKG-vel vagy szivritmust szabályozó mozgásterápiával tudnak segiteni.
2023. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy elég gyakran elo jönnek de vannak olyan napok amikor egy sincs vagy épp hogy csak van meg olyan is amikor kevés van egy nap
2023. máj. 9. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
adj még időt annak. Eltart jó egy hónapig mire hozzá szokik a szervezet a kezeléshez.
2023. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szívritmust szabályzó mozgásterápia - írjál már kicsit róla , még életemben nem hallottam.
2023. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugtatókat ne szedj az nem oldja meg a problémát.
2023. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 Utánna érdeklődhetsz : Kardioközpont Tel; +36 706103847
2023. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kardióközpont - ismerem őket mint a rossz pénzt , lehúzós pofátlan banda , kerülje el őjet mindenk. Ocsmány egy társaság , dilettáns orvosok , bunkó személyzet , horror árak.
2023. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem gondoltam!
2023. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barbara99 válasza:
Szia nekem szívritmus zavarom van nekem mar 3x álitotak le a szívemet miatta 3 x magam álitotam vissza tudom mit érzel ha gondolod szivesen segítek írj nyugodtan !
2023. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!