Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Főnököm súlyos nemibeteg,...

Főnököm súlyos nemibeteg, szaga van, mit tehetek én aki aggódik érte, de semmi közöm hozzá?

Figyelt kérdés

35 éves a főnöknőm, megbízott vezető, súlyos nemibeteg hónapok óta, de nem hajlandó vele foglalkozni. Mit tudok tenni? Barátok vagyunk, de semmi közöm hozzá, persze mondom neki, nem csak én, hogy s.o.s orvos. Egyetért,válaszol rá, hogy igen meglesz, neki fáj, nekünk is mert szagoljuk.

Nem tudom mi a pontos baja, de piros foltok vannak a testén, néha láz, lenti folyás, brutál kellemetlen szagok.

Nem rég volt egy érzelmileg durva szakítása, így lecsúszott, vezetői magatartása kezd megkérdőjelezhető lenni.

Régebben fotózáson pózolt, most meg ez van.. Egyszer fent aztán lent, de ez nála túl messzire ment.

Hívjak mentőt? És ha nem kéri? Oké, ő élete, de tönkre megy, és engem ez nagyon megvisel, vannak napok mikor nem tudok aludni, hogy egyáltalán él-e még..



2023. máj. 11. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
A környezetemben senkit nem érdekel, oldja meg, ő élete. De ez így nem oké. Nem bírom faképnél hagyni. Segítséget nem kér, tanácsokat köszöni, rá bólint, hogy igen megy orvoshoz, aztán semmi változás. :(
2023. máj. 11. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ff vagyok, de azzal teljesen tisztába vagyok hogy ha mosdok minden nap és tisztát veszek akkor nincs problema. De neki ezeket tudom ajánlani, plusz eü betétet, jó sokat és vmi fertőtlenítős törlőkendőt. Van pl, a betadin és egyéb fertőtlenítő szerek, vmi azok közül kell használni. Én tuti elokádnám magam mert egy érett nőnek amúgy is más a szaga. De ahogy olvasom nem töri rajta magát, csak ezzel mások napjait perceit teszi szinte hogy pokollá.
2023. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem használj légfrissítőt. Mentőt erre nem lehet hívni és amíg nincs életveszélyben, addig visszautasíthatja a vizsgálatokat és a kezelést.
2023. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fertőző gondolom fertőző ez, mi meg megfogjuk utána a folgokat.
2023. máj. 11. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar mentot miota hivnak ki budos altesthez?
2023. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!