Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire súlyos betegség?

Ez mennyire súlyos betegség?

Figyelt kérdés

Egy év késéssel, de pajzsmirigy-alulműködést, illetve krónikus pajzsmirigygyulladást diagnosztizáltak nálam. Autoimmun betegség. Szinte az összes tünet jelen van, az alvászavartól a fejfájáson és szédülésen át a hideg végtagokig.

A neten hiába keresgéltem, ott leginkább csak a sima pajzsmirigy alulműködésről találtam cikkeket.

A hormonterápia már megkezdődött, de a kezelőorvos nem mondott nagyon semmit, szóval fogalmam sincs mennyire súlyos a dolog.

17/f - 60kg/171cm

Illetve elméleti kérdés: ha nem jutnék gyógyszerhez valami miatt, akkor mi történne?



#pajzsmirigy #alulműködés #Krónikus pajzsmirigy gyulladás
2023. márc. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Karban tartható, ajánlatos az étrendből bizonyos dolgokat kihagyni, nem kell hagyni, hogy a betegségtudatod eluralja az életed.
2023. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Ezek a tünetek nem tünnek túl kínzónak.
2023. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pajzsmirigy alulműködésem van csak. Egyszer 1 hétig nem volt gyógyszerem, különösen semmi bajom nem volt de nem jó ezzel játszani.
2023. márc. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
A mi lenne, ha nem lenne gyogyszeredet hagyd, ha nem innank, ennenk tobbe, az is veszelyes. Szerencsere van gyogyszer.
2023. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Együtt lehet vele élni.
2023. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!