Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett szívroham?

Lehetett szívroham?

Figyelt kérdés
18 f, hajnali kb egy óra az ágyban feküdtem és próbáltam aludni, közben lassan már egy órája csak úgy kattogott az agyam valamiken de nem tudatosan. Pár napja légszomjakat tapasztalok magamon, de gondoltam csak a sok benti szobában tanulás miatt. Este egyszer csak hirtelen levert a víz és mintha a testem rezegni kezdett volna, de nem tudom hogy remegett-e, mintha feküdnél egy trambulinban és valaki hirtelen fel-le mozgatná az alját pár centinként. Félig felültem de folytatódott, aztán abbamaradt kb fél-egy perc után. Mi lehetett ez? Nem fájt semmim közben csak kellemetlen volt. Nyugodt voltam előtte és utána is, szerintem nem stressztől volt, habár tele vagyok érettségikkel még a következő napokban amikre készülök nagyban, de nyugodtan állok hozzájuk, mert nulladikra megyek majd.

2023. máj. 15. 01:28
 1/1 anonim válasza:
85%

Szerintem akár pánikbetegség is lehet,én sajnos metrón ha rosszul leszek,egyből lever a víz,és mintha levegőt sem kapnék,mintha a tüdőmben lenne egy kapu,ilyenkor felpattanok,és oda àllok az ajtóhoz és iszok egy korty vizet,és mikor jövök fel az a nagy szél ahogy megfúj egyből jobban leszek.

Anyum pánikbeteg és lehet tőle örököltem,ha lehet ilyet örökölni,szerencsére nekem csak ilyenek szoktak lenni.

Magneb6,segíti az immunrendszert,vitaminok,ezek amik nekem beváltak.


Lehetséges az érettségi miatti stressz is,kialvatlanság,stb


Sok sikert!

2023. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!