Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet a cukorbetegséget...

Hogyan lehet a cukorbetegséget meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy a hagyományos orvostudomány szerint nem lehet. Azonban hallok egy csomó lehetőséget innen-onnan, viszont egyszer sem találkoztam olyannal, akinek sikerült. Meg nekem ez a cukorméregetés, böködés is eléggé abszurdumnak, hülyeségnek tűnik. Valójában a 25+ idáig hallott alternatív megoldás egyik útján indulnék el, de nem tudom, melyikkel érdemes foglalkozni. Nem utolsó sorban az anyagi része is érdekes számomra. Nem úgy értve, hogy sajnálom a pénzt, hanem nincs kedvem feleslegesen kidobni. Ötleteim lennének, de eléggé a szürke sötétségben tapogatózok. Valakinek van jó tapasztalata?
2023. máj. 17. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem lehet meggyógyítani. Legfeljebb, ha még nem súlyos szinten van akkor jobban figyelni, de kigyógyulni abból nem lehetséges.
2023. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Életmódváltoztatással, ha még nem előrehaladott, akkor sokáig késleltethető a gyógyszeres kezelés. Nem éri meg kísérletezni, nincsenek csodaszerek. A méregetés pedig csak az elején nehéz, utána már szemre tudni fogod mi mennyi.
2023. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A vércukor szintnek napi (esetleg napi többszöri) méregetése viszonylag stabil állapotnál nem indokolt (ezt szakcikkek is írják). Viszont az orvosok nyilván valamiképp érdekeltté vannak téve (a készüléket gyártó cégek által), hogy propagálják a gyakori mérést.

A életmód (étkezés) módosítása ill. a megfelelő gyógyszerelés viszont tényleg elengedhetetlen (főként egy bizonyos kor után). Nem kell kritika nélkül elfogadni az orvos által javasolt dózist, a gyógyszer beállításkor a vércukor szint mérése valóban hasznos, hogy a minimális mellékhatás mellett a megfelelő gyógyhatást lehessen elérni.

2023. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen meggyógyítani nem lehet sajnos, de ha rendesen szeded a gyógyszereidet, és tudatosan táplálkozol, akkor nagyon szépen szinten tartható, és el tudod kerülni, hogy inzulinnal kelljen lőnöd magad. A neten persze terjeng rengeteg hülyeség, hogy ez is meg az is gyógyítja, de ezeknek a 99%-a humbug, aminek ne ülj fel, mert csak meg akarnak veled vetetni valamit, ami jó eséllyel semmit sem fog használni. Inkább gondolkozz azon, hogy milyen életmódbéli változásokat tudnál eszközölni.
2023. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Idáig nagyjából én is eljutottam. Az életmódváltás meg a tudatos táplálkozás nem ugyanakkora ökörség, mint a sok csodaszer, de arra a szintre hajaz. Ha éppen olyan az időjárás, csinálhatsz, amit akarsz, akkor sem lesz jó.


4-es, a 99% melletti 1%-ra lennék kíváncsi.

2023. máj. 17. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, ebben igazad van (az időjárásos részben). De ezen a csodazserek sem segítenek, max karcsúbb lesz a pénztárcád.
2023. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak csodaszerek lényegében. Vannak különböző emberkék, akik szerint működnek dolgok. Ráadásul úgy adják elő, hogy át tudom érezni azokat, amiket mondanak saját tapasztalataim alapján. Persze lehet, hogy éppen az olyan embertípust célozzák meg, mint amilyen én vagyok. Abban viszont hiszek, hogy valami gyógymód van, csak 'hülye' azért nem vagyok. Azért nem sorolom fel a hallottakat, mert hosszú lenne.
2023. máj. 17. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nézd, az a baj, hogy ameddig egy klinikai kutatás keretein belül nem bizonyították be a dolog működőképességét, addig csak ilyen vacak anekdotikus bizonyítékok vannak... és az olyan sarlatánságokra, hogy "a Mari néni szomszédja meggyógyult miután kerozinnal kenegette a hasát" szerintem ne adj ki pénzt. Akkor már jobban jársz, ha a klasszikus orvoslásnál maradsz, esetleg a pénzből elmész egy magánklinikára.
2023. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lényegében igen. Csak az a baj, hogy szinte biztos vagyok, hogy ezeknek a dumáknak van valami alapjuk. Valahogy jó lenne ezeknek utánaj$rni. De nem akarok vitába elegyedni, mert értem azt is természetesen, amit te írsz. Okos nem vagyok, csak szeretnék az lenni. :)
2023. máj. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!