Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bedugult a fülem miután...

WidowmakerButt kérdése:

Bedugult a fülem miután megfáztam, ez meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Sajnos sikerült megbetegednem az utóbbi hét során, és eléggé csúnyán megfáztam. A lábadozásom második napján arra keltem, hogy a fülem szinte teljesen be van dugulva. Rákerestem a neten, hogy ez normális-e, de a legtöbb oldal szerint az, viszont nálam ez szinte sohasem fordult, és évente legalább kétszer sikerül megbetegednem.

A fülem már napok óta ugyanígy van, sőt néha a másikra is átmegy egy kicsit. Nagy nyomást érzek néha az orrom körül, főleg ha éppen lehajolok, sőt az orrom is elég gyakran vérzik mostanában, leginkább amikor kicsit erősebben fújom ki az orromat.


Ez mennyi ideig szokott tartani körülbelül? És esetleg van valami módja a gyorsabb felépülésnek? Már teljesen felépültem a betegségből, de a fülem még mindig ugyanolyan mint volt, és már kezd egy kicsit idegesíteni, mert a munkám végzését is megnehezíti


2023. máj. 19. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is szokott lenni. Általában egy hétig szokott tartani
2023. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrcseppet kell használni, mert a leírás alapján ez részben melléküreg gyulladás, részben fülkürt hurut, amihez biztosítani kell az üregek és a fülkürt megfelelő szellőzését. Emellett gyulladásgátló szedése is ajánlott.
2023. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!