Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom, bedugult az...

Fáj a torkom, bedugult az orrom, megfáztam? Mitől?

Figyelt kérdés
Télen se nagyon szoktam megfázni, viszont az iskola, ahova járok egy forgalmas helyen van, ezért nem nyithatunk ablakot, mert akkor semmit se hallanánk az órából, és nagyon zavaró a zaj. Viszont így nem szellőzik a terem, és mindenki ráragasztja a másikra a bajait. Mit csináljak, hogy elmúljon? Nem lehet hiányozni, köszi.
2012. jún. 20. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, nincs légkondi, de vasárnap strandon voltam, és nagyon klóros volt a víz, kaparta a torkom.
2012. jún. 20. 14:48
 2/4 anonim válasza:
Hát akkor inkább vírus. Sok c-vitamin, strepsils, pihenés, kerüld a napot! Jobbulást
2012. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Strandon és fagyitól, vagy hideg folyadéktól is meg lehet fázni, de attól is ha melegből légkondis helyiségbe mész, vagy fordítva.

Vegyél a torkodra toroköblögetőt, pl. Phlogosolt, náthádra sós vizes orröblítőt, igyál mézes teát.

2012. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom kerülni a napot, mert kerékpárral járok iskolába. Vagyis holnap mindenképpen napra kell mennem már.


Második, nem ettem fagyit, és mint írtam a közelében sem voltam légkondinak. Viszont az osztályban voltak mások is betegek. Vajon azt kaptam el?

2012. jún. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!