Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szemem sarkából “kettős...

A szemem sarkából “kettős látással” látom a dolgokat? (nem pontosan az csak nem tudom hogy magyarázzam el) Ez vajon mi?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok megkérdezni hátha tapasztalt valaki ilyet.


Elég sokszor fáj a szemem főleg este ilyen kellemetlen fájás mintha be kéne csukjam a szemem.

Mellesleg ha valami mozog a szemem sarkában nagyon sokszor olyan mintha kétszer látnám azt a dolgot.


Sajnos nem tudom hogy magyarázzam el pontosan.

Például elhúzóm a karomat magam mellett és akkor látom a karomat a szemem sarkából és még egy fekete/fehéres csíkot amit húzok utána.

Ez csak olyan tárgyakkal van amik mozognak a szemem sarkába.

Voltam talán egy éve szemészeten és azt mondták minden rendben van.

Elég alaposan megvizsgáltak kaptam szemcseppent, azt hiszem a nyomást is megmérte és azon a kütyün is voltam ahova rá kell tenni az államát.(fogalmam sincs hogy hívják:D)

(Szemüveget sem hordok)


Esténként sokszor is látok homályosan viszont azt is egyszer van egyszer nincs.


Mostmár tanácstalan vagyok mi lehet ez.


Voltam neurologusnál is ő pedig nem csinált CT se semmi mivel csinált velem olyan teszteket hogy tudok e egyenesen menni stb. stb, aztán azzal is minden rendben volt.


Csak sajnos a rosszabb dolgoktól félek azért gondoltam itt megkérdezem.



2023. máj. 20. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szedsz esetleg valamilyen gyógyszert? Többnek mellékhatása a homályos, kettős látás, látászavar. Hirtelen nincs más tippem.:/

Én is kuszkodom szemproblémákkal, elvileg vírusos eredetű és valami visszamaradt, nem tudják, 8 hónapja fura és fájdalmas érzetek vannak, beúszó pöttyöket látok, nem tudok sokat képernyőzni, fájni és "ragadni" szokott a szemem korul, be is van neha dagadva, romlott a látasom. felírt szemcseppektől csak rosszabb, volt hogy tv-zés kozben komplett kettőslátásom volt, minden duplázódott..jó para volt.

Hát, itt van még egy ijedős szemproblémás, jobbulást nekünk! Esetleg próbáld ki a szempárnát, azzal ártani nem árthatsz, por, füst, szőr kerülését, keveset tartózkodni a lakásban, egy allergiateszt is jól jöhet. Hátha valami irritálja és az okozza(a szemészeknek is ez az egyik ok, amit feltételezni szoktak)

2023. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 jobbulást nekünk.:D

Nem szedek semmi újat se semmi allergiám sincs.

Nálad legalább meg van az oka a problémáidnak.. én még csak azt sem tudom.

2023. máj. 21. 13:49
 3/4 anonim válasza:
Szia. Nekem is pont ilyen van és nagyon idegesít. Azóta van változás?
2023. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 nem semmi változás. Van hogy erőteljesebben látom van hogy kevésbé de azon kívül semmi.
2023. jún. 14. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!