Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismersz/ismertél melanomás...

Ismersz/ismertél melanomás személyt? Mi lett a kimenetele?

Figyelt kérdés

Mikor vették észre nála? Képzett áttétet?


Sajnos nekem elég valószínű, hogy melanomám van. Tegnap este vettem észre, most orvosra várok.



2023. máj. 22. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A saját diagnózisok ritkán stimmelnek. Sokan mennek dokihoz gyanús pigmentekkel és gyakran a doki egy másikat tart veszélyesnek. Várj szakemberre! Szabad szemmel mindent is látunk, csak a mélységét nem, és első körben az a döntő.
2023. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Igen , a főnökömnél 8 éve diagnosztizálták, kikezelték és jól van, de évente jár kontrollra Budapestre.
2023. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van egy gyanús sebem amin az elvarosodásnál figyelte meg az orvos, hogy más, de holnap megtudom. Meg egy ilyen vérrel teli hólyag szerűség volt, de most figyelmesztett az orvos, hogy bőrgyógyász, be is utalt engem, úgyhogy holnap meglátjuk meghalok-e. Az a hólyagszerűség 6-8 hete jelent meg, szóval ha gyorsabb fajtáról van szó, akkor is pont határeset, hogy életveszély fenn van-e.
2023. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!