Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg lehet ezt valahogy előzni?

Meg lehet ezt valahogy előzni?

Figyelt kérdés
Már régóta volt az arcomon a fülem alatt egy zsírcsomó szerű valami. Hirtelen egyik napról a másikra 3x nagyságú lett és baromira fájt. Elmentem fül-orr gégészetre, ahol 4 napig Bent feküdtem antibiotikum kúrán + minden reggel szurkálták, szedtek ki a gennyt. Azonban azt érzem mintha most megint picit fájna az a terület, és lenne benne pici genny. Attól rettegek hogy megint kiújul, de műteni nem lehet mert az orvos szerint 10% az esélye hogy lebenul az arcom. Szerintetek van bármi módja annak hogy megelőzzem a kiújulást? Szedek C, d vitamint, de gondolom ez kevés. Ha bárkinek van valami tapasztalata, nagyon érdekelne!!

2023. máj. 22. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamillatea, borogatásnak is frankó. Nyilván továbbra is bármi lehet, vagy az ellenkezője, de ez eggyel több nehézfegyver a jó esélyek mellett.
2023. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is volt jò pàr évvel ezelött hasonlò problémàn. Aztàn egy ismerõsöm aki gyògyszerész ajànlotta, hogy miért nem szedek cinket. Bôr problémàkra hatékony. Azòta rendszeressen szeden és sokkal jobb lett a bôrôm.
2023. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!