Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen tüneteket valahogy/va...

Az ilyen tüneteket valahogy/valamivel meg lehet szüntetni, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen, elfogtunk egy macskát(nem fogadtuk be még kaját se kapott), hogy elvigyük jómesszire a túl szaporodás miatt. És a macskát "bántottam" slaggal lócsoltam, rugdaltam a ketrecet, és közben éreztem hogy az adrenalin maximális fokozaton van a szivem majd kiugrik a helyéről. Sajnos percekig ezt tettem mert nem bírtam leállni. Ez 9éves koromban volt tehát nem büntehetnek meg mielött vki fenyegetőzne:P. Utóbbi időben 1szer fordult elő ilyen, amikor 2hónapos kutyánknál vágyat éreztem rá, hogy kitegyük pesten és majd valaki elviszi.
2012. ápr. 10. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne kutyát tartanotok!!


Pszichológus tudja kikezelni az ilyen agresszivitást.

2012. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, csak én nem az állatot rugdosnám hanem azt aki bántja.

Beszélj erről orvossal mert beteg vagy.

Őszintén remélem hogy segítenek rajtad!

2012. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# kutyát soha nem bántottam és max játszom velük sokszor úgy 1órán keresztül kefélem a szőrét, mert tudom, hogy élvezi.
2012. ápr. 10. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Most hány éves vagy?


A kutyás esetnél, miért akartad kitenni az állatot? Mi volt vele a célod? Úgy értem, azt akartad, hogy lassan szenvedjen és elpusztuljon, vagy egyszerűen nem érdekelt és nem akartad megtartani?

El kellene gondolkoznod a dolgaidon, hogy szavakba tudd önteni.


Milyen gyerekkorod volt? Ért esetleg bármiféle bántalmazás, illetve meghallgattak a családtagjaid, elmondhattad a véleményed?

2012. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!