Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Születésemkor oxigénhiánnyal...

Születésemkor oxigénhiánnyal születtem , valószínűleg ez határozta meg az egész életemet?

Figyelt kérdés

Illetve az is érdekelne , hogy felnőtt korban lehet e ez ellen bármit is tenni?

A szociális képességeim a mai napig nagyon gyengék, ebből adódóan súlyos depresszióm alakult ki. Kényszerből járok dolgozni , mert nincs más lehetőségem hiszen korán meghaltak a szüleim .

A kerdes az, hogy lehet e ez ellen akarmit is tenni, vagy halálra vagyok ítélve ?



2023. máj. 23. 07:25
 1/5 anonim válasza:
71%

kepzeld en is oxigenhianyosan szulettem, a koldokzsinor a nyakam kore tekeredett es harom hetig inkubatorban tartottak. azt hiszem az orvosok 30% eselyt adtak ra, hogy nem leszek fogyatekos.


jelenleg Osakaban elek, 3 nyelven beszelek, sorra dugom a jobbnal jobb noket, semmi panaszom, szoval nem gondolom, hogy az oxigenhiany lehet a gond.

az viszont tragikus, hogy a szuleid koran elmentek, sajnalom. komplex dolog ez a depresszio meg szorongas, lehetseges, hogy a gyerekkorodban ertek traumak es azok csapodnak le most felnott korodban.


26 F

2023. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaaa rengeteg trauma ért. Én alkatilag vagyok gyenge valszeg, nálunk ha hibáztam azzal járt , hogy érzelmileg voltam bántva. AKA fater bement a szobába, és NAPOKIG nem szólt hozzám. Bátyámék kölyök koromban kb halálra ítéltek verbálisan.

Na , de ez megnyugtat , hogy nem vagyok fogyatékos !

Osamaban mi jót csinálsz? Nekem is kene pina xdddd

2023. máj. 23. 08:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Osaka* lol
2023. máj. 23. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oxigénhiány okozta agykárosodás kiterjedtebb és súlyosabb tüneteket okozna. Nálad a trauma lesz a bűnös. Menj el pszichológushoz, az tud segíteni. Szociális készségek pedig fejleszthetők, ha megvan hozzá az akarat.
2023. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1es vagyok. diak voltam, jelenleg pedig az IT szektorban dolgozok
2023. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!