Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez biztos hogy als, milyen...

Ez biztos hogy als, milyen mas betegsegek okozhatjak ezt?

Figyelt kérdés
3 eve volt eloszor hogy a combomban elkezdett rangani egy izom eltartott par napig, majd abbahagyta...Es ez igy elojott idokozonkent...Oktoberben meghalt a kiskutyam ejszaka es masnap reggel elkezdett a szemem rangatozni, az is par napig tartott szinte megallas nelkul, majd kb naponta egyszer azota rang a szemem, volt amikor tobbszor...Vasarnap ota viszont szinte megallas nelkul testszerte jelentkezik, es mar tenyleg nagyon parazom...Ma elkezdtem szedni a magneb6ot, de biztos vagyok benne, hogy nem magnezium hiany...Nagyon felek hogy als hisz meg csak 15 eves vagyok...Szuleimnek mondtam mar, de nem nagyon reagaltak ra igazabol, mondtak majd par nap mulva jobb lesz...Mas tunetem nincs egyebkent, amiket igy irtak, de szerintem epp eleg ez is
2023. máj. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
15 évesen mit is keresel itt?
2023. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem eleg egyertelmu...Kihez kene forduljak, a leirtak alapjan, egyedul, 15 evesen? Nem veszik komolyan, ennel erthetobben nem tudom elmagyarazni nekik, aztan egybol jon a tamadas hogy nem kene itt lennem..Ugyanolyan jogom van mint neked...De gondolom en legyek tisztelettudo az idosebbekkel, ugyhogy ezt inkabb el se olvasd..
2023. máj. 25. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"Ugyanolyan jogom van mint neked..."


Szabályzat 2. pont, második bekezdés.


"Kihez kene forduljak"


Ennek kéne egyértelműnek lenni, kisfiam.

2023. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is én kérek bocsánatot az előző válaszoló stílusáért, mert minősíthetetlen, engedd is el.


A kérdésedre válaszolva pedig: persze az ALS-nek is lehetnek hasonló tünetei, de nem kell rögtön ilyenre gondolnod.

Ez olyan mintha valakinek fájna a feje és rögtön diagnosztizálna magán egy agydaganatot, pedig lehet csak keveset szokott inni.

A te korodban a növekedés és hormon valtozások siman okozhatnak fasciculatiokat néha.

A magneB6 pedig nem csak Mg-hiányra jó, hanem az idegműködésre is jo hatással van, ha egy hónap után is fenn állnak a panaszaid akkor egy vérvétel indokolt lenne.

Ha az alapján sincs megoldás akkor persze lehet komolyabb dolgokon gondolkodni, lehet csinálni egy EMG-t, de ettől még nagyon messze vagy, nyugi.

Valószínűleg semmiség!

Jobbulást! :)

2023. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!