Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feldagadt erek?!

Karcsi zoli kérdése:

Feldagadt erek?!

Figyelt kérdés
Kemény fizikai munkát végzek! Eddig nem dolgoztam sehol még, iskolába jártam és ezért lenne egy kérdésem mert nem vagyok vele tisztában. A munkától mind a két kézfejemen megvannak nagyon duzzadva az erek.ezzel semmi baj nincs? Nem fog kipukkani vagy nem is tudom 😅 nem lesz semmi bajom?
2023. máj. 28. 01:18
 1/1 anonim válasza:

Normális, nincs vele gond. Vékonyabb embereknél, illetve testépítőknél könnyebben láthatóak az erek. Az hogy látszik, kidülled, nincs vele gond. Nekem nyaranta a nagy melegben a kézfejemen mindig jobban meg vannak duzzadva. De elvileg ha feltartod a kezed, gyorsan vissza is megy rendes állapotba.

A lényeg, hogy nincs gond, csak lehetőleg ne sérülj meg úgy, hogy az érfalak is megsérüljenek.

2023. máj. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!