Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mi vált be visszatérő...

Kinek mi vált be visszatérő fülgyulladásra gyereknél?

Figyelt kérdés

2,5 éves a lányom, január óta a 4. fülgyulladása van. Odáig már eljutottunk, hogy kiderült náthánál megnagyobbodik az orrmandulája, minek következtében nem folyik az orra és szépen begyullad a füle.

Orrszívás, orrcsepp, Sterimar, antibiotikum ( amikor már 3 napja 40 fokos láza van), Oto-therm sapka láztalan állapotban. Víztilalom



2023. máj. 29. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 3,5 éves korban orrmamdula műtét volt, és a rendes mandulajat "levelezek" (tehát nem vették ki, csak csiptek belőle, hatalmas volt neki), plusz kapott tubust a fülébe, ami cca 8-10 hónap múlva kiesett.


Nálunk csak ez a műtét hozott jelentős javulást. Mostmar 15 éves a lányom.

2023. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefelezték akart lenni.
2023. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan a tubuson gondolkodtam! Ezt magán uton csinálták?
2023. máj. 29. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

En 5 eves koromtol allandoan bajlodtam a fulemmel. Ugy hogy nagypapa fulorrgegesz nagyi gyerekorvos volt.

A vegen kivetettek a mandulamat es megszunt minden panasz.


Kovi rozsa csepegtetesre emlekszem. A kertbol hoztak es csepegtettek

2023. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es nqgyon köszönöm, ezzel mindent elmondtál! ❤️
2023. máj. 29. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem magán úton, a Heim Pál kórházban csináltak meg. Első voltam.
2023. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy a tubus indokoltsaga csak a műtét közben derül ki. Attól függ, hogy a dobhartya mögött találnak - e folyadékot. És a folyadékrol sem mindegy, hogy tiszta, áttetsző, vagy gennyes zöld trutyi. Ilyenkor dönti el a műtétet végző orvos, hogy kell - e, indokolt-e a tubus.
2023. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, sejtettem, hogy a műtét lesz a megoldás!
2023. máj. 29. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!