Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tavaly leszakadtak a...

Ha tavaly leszakadtak a kristályok a fülben, lehet idén repülőre ülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly anyukámnak leszakadtak a kristályok a fülében, korházba is került. Mostmár csak néha jön rá egy kis szédülés , amúgy semmi baja. Idén Horvátországba utazna repülővel, szerintetek szabad, vagy inkább hagyja ki? Nem tudom, mi lehetne a következménye legrosszabb esetben, ha repülővel utazna. Ha valakinek volt már hasonló ilyen, vagy ismerősének, akkor az legyenszíves válaszoljon, mert nem tudjuk mi tévők legyünk. Előre is köszönöm!

2023. jún. 5. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nem hiszem, hogy repülő bezavarna. Ez azért kellemetlen, mert a leszakadt darabok, amíg nem oldódnak fel, ami pár nap, addig szédülést okoz. Ezek elmeszesedett darabok. Amúgy van rá szemtorna ami segít.
2023. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én repültem és nem volt semmi gond 🙂
2023. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :)
2023. jún. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!