Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Muszaj megvarni mig felmegy a...

Muszaj megvarni mig felmegy a lazam? Hashartya gyulladas gyanú.

Figyelt kérdés
Belulrol erzem a hasfalamon a gyulladast. Éget és fáj. Mozgasra fokozódik. Mar az osszes hasi testreszem gyulladt. Gyomortukrozesen gyomor vekonybel gyulladast allapitottak meg, a lépemen es a májamon ciszták alakultak ki. Én úgy gondolom az egészet hashártya gyulladás okozza,de nem jutok beutalóhoz, mivel az orvos nem ad szakorvoshoz, mivel nincs lázam. Pont hogy mostanaban kórosan alacsony a testhőm, 34 koruli. De folyton azt kapom hogy lázad van? Ha nincs akkor nem azom van. Meg hogy ha hashartya gyulladasom lenne mar nem elnek, meg mento vinne el ugy fajna mindenem.
2023. jún. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha orvos szerint nem az van, akkor miért gondolod, hogy te jobban tudod? Dr Google mondta?
2023. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hashártya gyulladása nem áll fenn nálad egyelőre, ha az lenne akkor az emésztéssel, inzulinnal is gond lenne. A cysták meg nem okoznak gondot.
2023. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az emésztésem KO. Semmi zsirosat nem tudok enni, nem tudom megemészteni. De még a könnyebb ételek után is le kell feküdnöm mert fáj a hasam.Inzulint azt nem tudom, nem értek hozzá.
2023. jún. 5. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapsz ezekre valami kezelést?
2023. jún. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem
2023. jún. 6. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én orvost váltanék a helyedben. Ha már csináltak gyomortükrözést és objektív eltéréseket találtak, arra azért kellene valami válasz, hogy akkor hogyan tovább. Lehet, hogy a hashártya gyulladás kérdésében az orvosnak van igaza, de abban meg neked, hogy ha ennyi panaszod van, arra igenis kellene, hogy mondjanak valamit, amivel lehet ezeken segíteni vagy vizsgálják ki jobban, hogy mi okozza.
2023. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!