Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt ilyen tunete masnak is,...

Volt ilyen tunete masnak is, mit allapitottak meg nala?

Figyelt kérdés

Kezdenem azzal hogy eves kontrollra jarok, nagy vervetel a haziorvosnal, es nogyogyasznal is es fogaszaton is alapbol hipochonander vagyok. Minden mindenhol teljesen oke. Sehol nincs nem talaltak elvaltozast.

A problemam a kovetkezo, ami mar fennall nem is tudom kb 3 eve. Visszatero vegbel nyilas koruli viszketes mar a viszketes annyira nem is mert ha nem vakarom akkor nem gaz es igy elmulik de mar sztem tulzasba vihettem a higeniat es nagyon remelem hogy csak ennyirol van szo, es minden szekeles utan megmosom napi ketszer furdok kb. Es mar neha kiszarad es ha esetleg megdorzsolom legyen wc papir vagy mert viszket akkor mar kisebesedik vagyis igy ilyen szgarba mintha szetbyilna ott a bor( gondolom ezert de nem tudom). Nagyon felek. Tuti utana fogok jarni ennek az egesznek csak jo lenne tudni h ha esetleg masnak is volt ilyen panasza akkor hogy mire szamitsak. Nagyon felek hogy nehogy kideruljon valami olyan amit nem szeretnek.

Es a viszketes igy barmikor a napfolyaman tehat sztem fergseg igy kizart.. meg amugyis mar mondom kozel 3 eves problema. Amit meg a haziorvosmmal se mertem megbeszelni. Pedig rendszeresen jarom szuresekre es eves kontrollra.

30/n


2023. jún. 8. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Helyesírás perfekt!
2023. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat a szovegertes is. Koszonom a segito valaszt!
2023. jún. 8. 17:33
 3/17 anonim ***** válasza:
A hálózat csapdájában.
2023. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy?
2023. jún. 8. 17:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Orvostól orvosig jársz.
2023. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hipochonder vagyok.
2023. jún. 8. 18:19
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Ezért leszel a rabja az egészségügynek.

Jobb messzire elkerülni, mert végül belehalsz.

2023. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon rossz ennek az egesznek a rabja lenni. De tenyleg. Szinte a mindennapom megkeseriti. El se tudom mondani mennyi mindennel szaladgaltam mar de nyilvan semmi gond. Ez ami olyan nagyon intim nekem vagy nem is tudom. Most ez van nalam porondom de am meg fennall mondom kb 3 eve
2023. jún. 8. 18:29
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Mi van a hipochonder sírjára írva?

- Na ugye!

2023. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kend be testápolóval. Túl sok fürdéstől kiszárad a bőr és viszketni fog.
2023. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!