Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a fejem álmodás után ?

Miért fáj a fejem álmodás után ?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni tőletek azt ,hogy lehetséges az ,hogy álmodás után iszonyú fejfájásra kelek fel ,ami egy egész napig tartó fejfájás lesz hányingerrel társulva ? Sajnos ez nálam elég gyakori. Sokáig azt gondoltam hogy az előző napi kimerültség miatt van , de rá kelelt jönnöm hogy nem teljesen .(szerintem)

Egy példa :Lefekszem 1 óra körül éjjel ,alszok olyan fél 6 ig minden rendben ..mondom még kicsit visszaalszok ne legyek nagyon fáradt aludtam még kb háromnegyed órát eközben volt egy elég érdekes álmom majd egyből felkeltem rá és nagyon erős fejfájásom alakult eközben ki . Mitől lehetséges ez ? és miként létezhet ilyen ? egyébként nálam heti szinten vannak fejfájások és gyakran álmos is vagyok.

De azokon a napokon nem fáj a fejem/ vagy csak ritkán amikor nem emlékszem az álmomra vagy nem álmodtam semmit sem.



2023. jún. 9. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom egy EMRI kivizsgálást! Jobb lenne megnézni, mielött még nagyobb bajod lenne bellőle.
2023. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tervben van köszi szépen !
2023. jún. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!