Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a gyomrom úgy...

Mitől fájhat a gyomrom úgy mintha kő lenne benne?

Figyelt kérdés
Mozgas kozben erzem csak, futas es ugralas eseten, mintha a kő is ott ugrálna bennem es a gyomrom aljanak utkozne (nagy fajdalmat okozva)mindig ha foldet er a labam futaskor. De alapallapotban nem erzek semmit. Nagyon rossz erzes, ilyet meg nem tapasztaltam. (csak ma delutan kezdodott.) Nem is ettem semmi kulonoset ami kozrejatszhatna.
2016. júl. 7. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Alkoholt, kávét, energiaitalt rendszeresen fogyasztasz? Lehet, hogy egy ún. erózió van a gyomornyálkahártyádon -ami a fekélyt megelőzi-, bár az gyakrabban okoz gyomorégéses fájdalmat.
2016. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de nem, nem dohanyzom, es nem fogyasztok alkoholt, energiaitalt, kavet sem. Na jo, neha reggel megiszok egy kavet, de ez nagyon ritka.
2016. júl. 7. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék a háziorvoshoz, elmesélném a panaszaimat,hátha eszébe jut valami. :)
2016. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!