Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta állandóan fáradt...

Hetek óta állandóan fáradt vagyok. Lehetek leukémiás?

Figyelt kérdés
Már másra nem tudok gondolni. :( Borzasztó ez a folyamatos fáradtság.
2023. jún. 12. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt millió dolog okozhatja, mièrt egyből leukémiára gondolsz?
2023. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Megnéztem a neten:

A leukémia tünetei itt ugyanazok, mint az akut leukémia esetén: sápadtság, vérzések, fáradékonyság, fejfájás, izzadás, fertőzések.


Iszonyú fáradt vagyok és éjszaka néha "szakad rólam a víz". Sokszor az idegességtől aludni se tudok.

2023. jún. 12. 19:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem diagnosztizálunk. Menj el egy vérvételre, abból elèg sok minden kiderül, de legalábbis a leukémia kizárható.
2023. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is a vérvételen gondolkodok, csak rettegek az eredménytől. Ha valami ilyen súlyos betegség, akkor remélem hamar meghalok inkább.
2023. jún. 12. 19:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron tele lettem nagyon durván kék-zöld foltokkal, nem is tudtam nagyon mihez kötni. Én is féltem nagyon elmenni vérvételre, de minden rendben volt. Túl kell esni rajta.
2023. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne láss rémeket. Rengeteg dolog okozhatja a fáradtságot, a leggyakoribb a mozgáshiány, ha pedig stresszelsz is, az is rátesz.

Ha nagyon aggódsz, tényleg menj el laborra. Nagyon nagy valószínűséggel kizárják a leukémiát, ha pedig valami pótlásra van szükséged, pl. vashiányod van, akkor a háziorvosod felír/ajánl valamilyen készítményt.

2023. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla vashiány is pont ugyanezt okozza.
2023. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megértem, én is nagyon szoktam parázni a labor eredményétől, de eddig mindig teljesen alaptalan volt. Inkább vedd rá magad, túlleszel rajta és megnyugszol.
2023. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok, nem is számítottam ilyen válaszokra.

Az a baj év elején már derült ki nálam nőgyógyászati betegség. Akkor is éreztem, hogy rossz lesz a vizsgálat eredménye, mert gyakran fájt a hasam. Amiatt is nemsokára kontroll, ami miatt ideges vagyok. Ha még most jön egy újabb csapás az szép lesz.

Most is érzem, hogy nem vagyok az igazi. A legrosszabb, hogy már egy munkatársamnak is feltűnt. Leplezni sem tudom már.

2023. jún. 12. 19:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nőgyógyászati probléma? Talán az okozza a mostani tüneteidet is.
2023. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!