Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan kikapcsol az agyam,...

Állandóan kikapcsol az agyam, és ez egyre rosszabb. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
12 éves koromban autizmussal diagnosztizáltak. Tanulási nehézségeim miatt kellett orvoshoz mennem. Amit sikerült megtanulni, ráadásul segítséggel, egy napon belül feledésbe merült. Feledékenység, figyelmetlenség a mai napig kísért, sőt egyre rosszabb. Most már arra sem emlékszem, amit előző nap csináltam vagy megbeszéltem valakivel. Kétszer előveszem a kanalat étkezésnél. Nem emlékszem mit hova raktam. Folyton elkalandozik a figyelmem. Beszélek valakivel, megakadok pár szó mondanivaló után és elfelejtem mit mondtam. Jártam anno fejlesztő tanárhoz, de már ahhoz sem mert “nagy vagyok.” Úgy érzem semmi sem segít rajtam. Sem olvasni nem tudok úgy hogy azt értelmezzem is, sem semmit csinálni.
2023. ápr. 13. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Neurológiai kivizsgálás?
2023. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvolt évekkel ezelőtt.
2023. ápr. 14. 00:24
 3/3 anonim ***** válasza:

De ha évekkel ezelőtt volt, nem kellene újra?

És akkor nem találtak semmit?

Amit leírtál, nemcsakhogy nem normális, de ijesztő is.

Vagy legalább kezdetnek egy házi orvos, aki tudná, hogy hova irányítson tovább.

2023. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!