Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most jöttem ki a covidból....

Most jöttem ki a covidból. Még gyengének, fáradékonynak érzem magam állandóan. Bevállaljak így 2 hét múlva egy egyhetes külföldi utazást?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok.

2023. febr. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kifizetted akkor igen.

Ha nem, akkor attól függ, hogy mit csinálnál közben, és mennyire vagy/ nem vagy szarul.

2023. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fizettem még ki. Igazából elég pörgősek lennének a programok, meg a 8 órás buszúttól is tartok kicsit.
2023. febr. 25. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az utazás megtervezése előtt nemrégiben gyógyult ki a COVID-19-ból, akkor fontos, hogy figyelmesen hallgasson a testére, és ne terhelje túl magát. Az újabb utazás előtt javasolt orvosi vizsgálaton részt venni, és megbeszélni az orvossal, hogy az utazás biztonságos-e Ön számára, tekintettel a felépülési folyamatának állapotára.


Mivel az Ön állapota még mindig gyengének és fáradékonynak érzi magát, érdemes átgondolni, hogy az utazás mennyire fogja terhelni az egészségét. Az utazás során fellépő stressz és a fizikai igénybevétel jelentős hatással lehet az immunrendszerére, ami további egészségügyi problémákat okozhat. Emellett, ha a tervezett úticél olyan ország, ahol magas az újrafertőződés kockázata, akkor szintén fontos szempont lehet, hogy Ön mennyire ellenálló a betegséggel szemben.


Az egészségi állapota függvényében az orvos fel tudja mérni, hogy az utazás milyen kockázatot jelent az Ön számára. Ha az orvos azt javasolja, hogy az utazás biztonságos az Ön számára, akkor érdemes megfontolni, hogy milyen elővigyázatossági intézkedéseket lehet tenni az utazás során. Ezek közé tartozhat a megfelelő higiéniai szabályok betartása, a maszk viselése és az emberek kerülése, akik látható tünetekkel rendelkeznek.


Összességében, ha az orvos azt javasolja, hogy az utazás biztonságos az Ön számára, akkor érdemes átgondolni, hogy milyen kockázatot vállal az utazással, és milyen elővigyázatossági intézkedéseket lehet tenni az utazás során.

2023. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a covid,valami új divat?
2023. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem.... mert meg fogsz halni és statsztika leszel :D
2023. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!