Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet agydaganatom van???

Lehet agydaganatom van???

Figyelt kérdés

Régóta szenvedek fejfájástól, ami van, hogy több napig fáj.

Neurológia-szemészet ok

Eeg bal oldalon némi rendellenesség. MR előtt vagyok, de teljesen elkeseredtem 😩😩

Volt aki kb hasonló cipőben járt és nem lett gond?

Köszi



2023. jún. 15. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Ha ez megnyugtat, nekem is volt régebben, hogy hónapokig szinte minden nap fájt a fejem, nem is kicsit. Mint utólag kiderült, valószínűleg csak stressz okozta. Azóta eltelt sok év és semmi bajom, ritkán fáj a fejem és akkor se annyira, mint akkor. Nálam se találtak amúgy semmit, nem szervi oka volt.
2023. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egy rakás ember van, akiknek rendszeresen fáj a feje és nem tudják az okát, nem te vagy az egyetlen. És nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kevés embernek van agydaganata.
2023. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapig fájt a fejem minden egyes nap. 2 hét után felkerestem a háziorvost, elküldött a neurológushoz, illetve a szemészetre is. Mindenhol minden rendben volt, a neurologus konkrétan kiabált velem, hogy mégis honnan lenne agydaganatom, mert annak nem az az egyetlen tünete, hogy fáj a fejem. A szemész is észrevette volna ha van valami. De azért mérgében ( és mert elmondása szerint ilyenkor kell valami képalkotó vizsgálat) beküldött egy kontrasztanyagos koponya Ct-re, ami tök negatív lett.

Elmentem gyógymasszőrhöz és 2 kezelés után elmúlt a fejfájásom.

Nincs agydaganatod, sajnálom.

2023. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtatok választ, a pozitív jelzéseket 😀
2023. jún. 15. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2023. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Agypénisszel diagnosztizálták.
jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!