Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet,hogy agydaganatom van?

Lehet,hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
5 hónapja pánikrohamokat kaptam,be vittek a surgossegire ott csinaltak vervetelt,ekg-t , jók lettek az eredmények. Azt mondták,hogy pánikzavar. De én azóta is szinte minden nap szorongok es tiszta konnyesek a szemeim. Utana olvastan hogy az agydaganat okozhat szorongast es panikrohamokat. A fejem is nagyon faj es sokszor zavarodott vagyok de az orvos csak annyit irt a papírra hogy pszchies zavar a fejben.. miert olyan biztos benne hogy nem agydaganat? Szerintem a szorongasos panikrohamnak nem kene minden nap jelentkeznie. Es azt sem ertem hogy miert konnyezik a szemem. Egy fej vizsgalatra igazan elkuldhettek volna,de nem,ők szakemberhez kuldtek tovabb,mert ez panikroham.. szerintem meg a vervetel nem volt eleg az nem is mutatja ki ha a fejembe van valami. Es még a nyugtato se jo a szorongasomra,es depresszios is lettem. Halálfélelmeim vannak,nem vagyok jol. Ha be megyek a korhazba ugyse fognak komolyan venni megint azt fogjak mondani,hogy pánikzavar.. :( nem tudom,mit csináljak

2023. máj. 26. 17:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Az tuti, hogy van baj az agyaddal, de az valószínűleg nem agydaganat.
2023. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mennyibe kerül magánban a koponya-MRI, csak az a baj hogy ha ez hipochondria, a MRI jó eredménye után mást találhatsz ki mint betegség.
2023. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen hangnemben beszélni velem? Én csak segítséget kértem.. miért olyan biztos hogy nem agydaganat? Nem volt MRI vizsgálatom csak így haza kuldtek. Akkor miert szorongok minden nap,es miert konnyesek a szemeim? A pupilláim sem egyformák. Miért nem tudja ezt az egesz dolgot komolyan venni senki?
2023. máj. 26. 17:41
 4/28 A kérdező kommentje:
Aki pánikzavaros annak szerintem nincsenek minden nap pánikrohamai meg nem szorong minden nap.. nekem ez valahogy furcsa. Es mar 5 hónapja így vagyok. Semmi szorongasoldo nem segit
2023. máj. 26. 17:42
 5/28 A kérdező kommentje:
Ra adásul 4 gyermek edesanyja vagyok persze hogy aggódom az egészségem miatt
2023. máj. 26. 17:43
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Értem, a háziorvosodnak mondd el ezeket és kérd meg hogy neurológiára adjon beutalót, ha az ottani szakorvos indokoltnak látja, beutalhat MRI vizsgálatra.
2023. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Az agydaganatnak már korai szakaszban is súlyos tünetei vannak. Nem csak fejfájás meg zavarodottság. De egy vérbeli hipochonder képes imitálni a tüneteket, szóval olvass el róla pár cikket és hajrá. Ha elég ügyes vagy simán elküldenek majd mindenféle vizsgálatra és megkapod a vágyott figyelmet.
2023. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hipochonder lettem?
2023. máj. 26. 18:11
 9/28 A kérdező kommentje:
Miert olyan biztos ez?
2023. máj. 26. 18:12
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz erről pszichológus szakembert, hogy fennállhat -e nálad ez.
2023. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!