Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen szédülés? Ez mit takar?

Hirtelen szédülés? Ez mit takar?

Figyelt kérdés

Most történt megint kétszer egymás után 2 másodpercre hogy megszedultem furan elég hirtelen és utána elmúlik.

Mondjuk most kicsit furan erzem meg magam.


De ez mit jelenthet?

Lehet a fáradtság is?

Olyan kellemetlen érzés es mindig ugy megijedek ilyenkor nem am valami nagy baj.



2023. jún. 16. 03:44
 1/2 hosszúhajú ***** válasza:
egy-egy alkalomtól ne ijedj meg. hajnali 4 óra, fent vagy, fáradt vagy, megesik. egy hirtelen felállásnál egy vérnyomás leesés, egy nem evés miatti vércukorszint leesés, vízhiány, egy egy eset mindenkivel előfordul. ez nem baj, probléma. rutinos szédülő vagyok, gond akkor van, ha ez rendszeresen jelentkezik, naponta többször és rendszeressé válik. s ebben az esetben se kell rémeket látni, pl egy betagen nevű gyógyszer ami csak vényre kapható szépen elmulasztja. nem kell rögtön agydaganatra gondolni - ( én azt tettem...) aktuálisan előfordulhat még rossz keringés a nyakadnál, sok netezés nyaktorna nélkül a vérkeringésnek agynak nem jó, de lehet egy levegőtlen fülledt szoba is.
2023. jún. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ahogy az első írja,igen..konkrétan bármitől lehet.Én is szédülős típus vagyok,főleg a nyakam miatt és sokszor rá parázok hogy mi ez már megint?

Ne aggódd túl,az nem segít. Ha tudsz,mérj vérnyomást vagy figyelgesd meg mi az amit teszel előtte vagy közben, szellőztess sokat és igyál sok folyadékot. +egy kis lazítás az izmokon sosem árt. :)

2023. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!