Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet a folytonos munkahely...

Ez lehet a folytonos munkahelyi sztressztől?

Figyelt kérdés

Mindig amikor munkába állok, jön a stressz és a gyomor illetve emésztési problémák. Már ott tartok hogy napi 3x6 szem szenet szedek de semmire se jó. Ez lehet a stressztől? Táppénz alatt is nagyon nehezen múlik :D

Lehet gyár allergiám van:DD


2023. jún. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a stressztől.
2023. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyár amúgy? Igen,simán lehet allergiád. Mit szoktal reggelizni?
2023. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Autóipari cég, a kaját meg otthonrol hozom, ez nem lehet baj.
2023. jún. 24. 01:51
 4/10 anonim ***** válasza:

anélkül, hogy tudnád, sajnos ez stressz...tudom magamról, ha megszűnt a munkahelyem, egészen más lett az életem..

Sajnos nagyon nem mindegy a munkahely, az ottani elvárás, a kollektíva.

A szorongás a gyomorra megy, és sajnos a szívre is hat(hat)

2023. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt most ne úgy vedd hogy lealacsonyitalak, de a gyári munka rohadtul megterhelo. Nem csoda ha stresszes vagy tőle, vagy már előre nem szereted a gondolatot se

Sajnos a szervezeted így jelez.


De tudom nincs mit tenni valamiből meg kell élni..

2023. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges-e, hogy valójában a munkát utálod ? Hogy neked parancsolgatnak, teljesítened kell stb.
2023. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os miről beszélsz? A gyári munka az robot meló, senki se szereti kb.
2023. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző elötti munkahelyem nekem is szörnyű volt. Nagyon jó lehetett volna, 1 műszakos, összesen 45 perc szünet 8 órában.

De az egyik csaj nagyon kikezdett velem, a kisfőnök pedig hagyta. Már pénteken a hétfő miatt stresszeltem. A munkahelyre mentem reggel, összeestem az utcán. Táppénz után hazafele menet, már a másnapon agyaltam, összeestem újra, kórházban kötöttem ki. Igen, a nagyfőnökhöz kellett volna mennem panaszkodni, késő "bánat". Jól tettem.

Az előző helyem 3 műszakos volt ugyan. Hülyén hangzik, de szerettem :) minden nap ilyen 12 km-eket járkáltam, közben néha lehetett kicsit beszélgetni.

Onnan meg sajnos elküldtek próbaidő után. Jó hely volt pedig, és extra jó a fizu.

2023. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoktál édesítőszeres dolgokat enni,inni? Nekem konkrétan taccsra vágja a gyomromat 2dl cola. Vagy voltak ilyen rizs/zab meg ilyesmi kásák, porok, azt sokat reggeliztem és azoktól is borzasztóan kikészült a gyomrom. Meg a laktóz minden formájától is. Én iskola utolsó éveit úgy töltöttem,hogy hasmenésem volt. De reggelire kakaóitalt ittam és napközben megittam egy kólát amikor nagyon álmos voltam. Aztán rájöttem,h ezektől vagyok rosszul.
2023. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm a munkahelyem, hánynom kell attól a pofátlanságtól ami ott megy!

De muszáj kitartanom mert sulizok is mellette, addig nem nagyon tudok máshova menni

2023. jún. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!